Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Blomqvist Sari
Blomqvist Sari Toimistosihteeri Aluetoimistot, Varsinais-Suomen aluetoimisto sari.blomqvist@jhl.fi 050 476 1852 / 010 7703 700
Katajainen Timo
Katajainen Timo Aluetoimitsija Varsinais-Suomen aluetoimisto timo.katajainen@jhl.fi 050 468 5655 / 010 7703 704
Kurki Ulla
Kurki Ulla Palvelusihteeri Varsinais-Suomen aluetoimisto ulla.kurki@jhl.fi 050 443 2036 / 010 7703 705
Laakso Maaret
Laakso Maaret Aluepäällikkö Varsinais-Suomen aluetoimisto maaret.laakso@jhl.fi 040 5444 887 / 010 7703 702
Pihakivi Sanna
Pihakivi Sanna Järjestötoimitsija Varsinais-Suomen aluetoimisto sanna.pihakivi@jhl.fi 050 439 7541

Järjestämistyö

Puljujärvi Vuokko
Puljujärvi Vuokko Aluetoimitsija Varsinais-Suomen aluetoimisto vuokko.puljujarvi@jhl.fi 050 5624 994 / 010 7703 706
Valonen-Yilmaz Kristiina
Valonen-Yilmaz Kristiina Aluetoimitsija Varsinais-Suomen aluetoimisto kristiina.valonen-yilmaz@jhl.fi 040 5444 835 / 010 7703 703