Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Hekkala Heikki
Hekkala Heikki Aluetoimitsija, Kajaani Oulun seudun aluetoimisto heikki.hekkala@jhl.fi 0400 687 731 / 010 7703 572
Kokko Sonja
Kokko Sonja Järjestötoimitsija Oulun seudun aluetoimisto sonja.kokko@jhl.fi 050 327 5608

Järjestämistyö

Korhonen Sirpa
Korhonen Sirpa Palveluneuvoja, Kajaani Oulun seudun aluetoimisto sirpa.korhonen@jhl.fi 050 443 2163 / 010 7703 570
Ollanketo Tarja
Ollanketo Tarja Aluetoimitsija Oulun seudun aluetoimisto tarja.ollanketo@jhl.fi 040 7590 193 / 010 7703 613
Paakkari Päivi
Paakkari Päivi Palvelusihteeri Oulun seudun aluetoimisto paivi.paakkari@jhl.fi 050 443 2047 / 010 7703 610
Patronen Eine Palvelusihteeri Oulun seudun aluetoimisto eine.patronen@jhl.fi 050 443 2157 / 010 7703 617
Säkkinen Risto
Säkkinen Risto Aluetoimitsija Oulun seudun aluetoimisto risto.sakkinen@jhl.fi 050 5130 173 / 010 7703 614
Tiainen Tanja
Tiainen Tanja Aluepäällikkö Aluetoimistot, Oulun seudun aluetoimisto tanja.tiainen@jhl.fi 050 3576 714 / 010 7703 612