Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Aaltonen Ilari Maksupalveluneuvoja (31.12.2020) Järjestötoiminnan toimialue, Jäsenyys- ja yhdistyspalvelut ilari.aaltonen@jhl.fi 010 7703 253
Ahonen Kati
Ahonen Kati Tuotanto-AD Motiivin toimitus kati.ahonen@jhl.fi 040 702 3788 / 010 7703 368
Ahonen Kristiina
Ahonen Kristiina Viestintäjohtaja, toimialueen päällikkö Viestintä ja markkinointi kristiina.ahonen@jhl.fi 040 530 1774 / 010 7703 382
Ahven Tuija
Ahven Tuija Aluetoiminnan asiantuntija Aluetoiminnan toimialue, Lapin aluetoimisto tuija.ahven@jhl.fi 050 443 2158 / 010 7703 604
Alanko Karita
Alanko Karita Sopimusasiantuntija Julkisten sopimusalojen toimialue karita.alanko2@jhl.fi 050 302 5246 / 010 7703 468

Sopimusvastuut: TTES, HY Helsingin yliopiston kiinteistöyhtiön tes, teknisten sopimus TS

Alastalo Jouko Kiinteistöpäällikkö Talous jouko.alastalo@jhl.fi 050 589 1309 / 010 7703 238
Alhanen Kirsi-Maria Kirjanpitäjä Talous kirsi-maria.alhanen@jhl.fi 0400 718 188 / 010 7703 753
Aminoff Sanna
Aminoff Sanna Markkinointikoordinaattori, toimialueen sihteeri Viestintä ja markkinointi sanna.aminoff@jhl.fi 050 562 7701 / 010 7703 457

Ilmoitustrafiikki
JHL-SHOP

Ammondt Eija Toimitilahuoltaja Opetuksen tuen ja yhteisten palvelujen yksikkö eija.ammondt@jhl.fi
Asara-Laaksonen Teija
Asara-Laaksonen Teija Toimialajohtaja Johto teija.asara-laaksonen@jhl.fi 040 770 6577 / 010 7703 205
Bagge Kari
Bagge Kari Järjestötoiminnan toimialueen päällikkö, järjestöjohtaja Järjestötoiminnan toimialue kari.bagge@jhl.fi 044 773 6190
Blomqvist Sari Toimistosihteeri (31.12.2020) Aluetoiminnan toimialue, Varsinais-Suomen aluetoimisto sari.blomqvist@jhl.fi 050 476 1852 / 010 7703 700
Bonfils Karoliina
Bonfils Karoliina Sopimustoiminnan assistentti Hallintopalvelut karoliina.bonfils@jhl.fi 050 409 7701 / 010 7703 310
Bäcklund Sari
Bäcklund Sari Erityisasiantuntija Yhteiskuntavaikuttaminen ja kansainvälinen edunvalvonta sari.backlund@jhl.fi 050 377 8894 / 010 7703 478
Ehrnsten Lena Assistentti Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue lena.ehrnsten@jhl.fi 040 504 7052 / 010 7703 733
Ekström Håkan
Ekström Håkan Toimialajohtaja Johto hakan.ekstrom@jhl.fi 040 828 2865 / 010 7703 412
Eloholma Maarit
Eloholma Maarit Viestinnän asiantuntija Viestintä ja markkinointi maarit.eloholma@jhl.fi 040 3101 210 / 010 7703 337
Eskola Tapani
Eskola Tapani Opettaja Opettajat tapani.eskola@jhl.fi 050 465 6052 / 010 7703 395
Forsman Marjut Koulutusassistentti Opetuksen tuen ja yhteisten palvelujen yksikkö marjut.forsman@jhl.fi 050 435 7022 / 010 7703 414
Grandell Jaana Kylmäkkö Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Ravintolayksikkö jaana.grandell@jhl.fi 010 7703 345