Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Aaltonen Lauri
Aaltonen Lauri Aluetoimitsija Etelä-Suomen aluetoimisto lauri.aaltonen@jhl.fi 050 4074 358 / 010 7703 563
Ahonen Kati
Ahonen Kati Taittaja Motiivin toimitus kati.ahonen@jhl.fi 040 702 3788 / 010 7703 368
Ahonen Kristiina
Ahonen Kristiina Viestintäpäällikkö Viestintä ja markkinointi kristiina.ahonen@jhl.fi 040 530 1774 / 010 7703 382
Ahven Tuija
Ahven Tuija Aluetoimitsija Lapin aluetoimisto tuija.ahven@jhl.fi 050 443 2158 / 010 7703 604
Alastalo Jouko Kiinteistöpäällikkö Talous jouko.alastalo@jhl.fi 050 589 1309 / 010 7703 238
Alhanen Kirsi-Maria Kirjanpitäjä Talous kirsi-maria.alhanen@jhl.fi 0400 718 188 / 010 7703 753
Aminoff Sanna
Aminoff Sanna Yksikön sihteeri Viestintä ja markkinointi sanna.aminoff@jhl.fi 050 562 7701 / 010 7703 457
Ammondt Eija Toimitilahuoltaja Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Yhteiset palvelut eija.ammondt@jhl.fi 010 7703 343
Asara-Laaksonen Teija
Asara-Laaksonen Teija Toimialajohtaja Johto teija.asara-laaksonen@jhl.fi 040 770 6577 / 010 7703 205
Bäcklund Sari Erityisasiantuntija Yhteiskuntavaikuttaminen ja kansainvälinen edunvalvonta sari.backlund@jhl.fi 050 377 8894 / 010 7703 478
Ehrnsten Lena Sihteeri Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue lena.ehrnsten@jhl.fi 040 504 7052 / 010 7703 733
Ekström Håkan
Ekström Håkan Toimialajohtaja Johto hakan.ekstrom@jhl.fi 040 828 2865 / 010 7703 412
Eloholma Maarit
Eloholma Maarit Tiedottaja Viestintä ja markkinointi maarit.eloholma@jhl.fi 040 3101 210 / 010 7703 337
Eronen Eeva
Eronen Eeva Aluetoimitsija Aluetoimistot, Sisä-Suomen aluetoimisto eeva.eronen@jhl.fi 040 0854 254 / 010 7703 583
Eskola Tapani Opettaja Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue tapani.eskola@jhl.fi 050 465 6052 / 010 7703 395
Fisk Satu
Fisk Satu Palveluneuvoja Satakunnan aluetoimisto satu.fisk@jhl.fi 050 443 2039 / 010 7703 670
Forsman Marjut Kurssisihteeri Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Opetuksen tuen yksikkö marjut.forsman@jhl.fi 050 435 7022 / 010 7703 414
Grandell Jaana Kylmäkkö Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Ravintolayksikkö jaana.grandell@jhl.fi 010 7703 345
Grandell Leila Kokki Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Ravintolayksikkö leila.grandell@jhl.fi 010 7703 345
Haapala Taina Jäsenpalvelusihteeri Jäsenyys- ja yhdistyspalvelut taina.haapala@jhl.fi 010 7703 466