Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Aaltonen Lauri
Aaltonen Lauri Aluetoimitsija Etelä-Suomen aluetoimisto lauri.aaltonen@jhl.fi 050 4074 358 / 010 7703 682
Ahonen Kati
Ahonen Kati Taittaja Jäsenviestintä kati.ahonen@jhl.fi 040 702 3788 / 010 7703 368
Ahonen Kristiina
Ahonen Kristiina Viestintäpäällikkö Jäsenviestintä kristiina.ahonen@jhl.fi 040 530 1774 / 010 7703 382
Ahven Tuija
Ahven Tuija Aluetoimitsija Lapin aluetoimisto tuija.ahven@jhl.fi 050 443 2158 / 010 7703 604
Alastalo Jouko Kiinteistöpäällikkö Talous jouko.alastalo@jhl.fi 050 589 1309 / 010 7703 238
Alhanen Kirsi-Maria Kirjanpitäjä Talous kirsi-maria.alhanen@jhl.fi 0400 718 188 / 010 7703 753
Aminoff Sanna
Aminoff Sanna Markkinointiyksikön sihteeri Markkinointi sanna.aminoff@jhl.fi 050 562 7701 / 010 7703 457
Ammondt Eija Toimitilahuoltaja Sisäiset palvelut eija.ammondt@jhl.fi 010 7703 343
Asara-Laaksonen Teija
Asara-Laaksonen Teija Toimialajohtaja Liiton johto ja johdon esikunta teija.asara-laaksonen@jhl.fi 040 770 6577 / 010 7703 205
Bäcklund Sari Erityisasiantuntija Kunta-ala, kirkko ja hyvinvointialat sari.backlund@jhl.fi 050 377 8894 / 010 7703 478
Ehrnsten Lena Sihteeri Koulutus lena.ehrnsten@jhl.fi 040 504 7052 / 010 7703 733
Ekström Håkan
Ekström Håkan Toimialajohtaja Liiton johto ja johdon esikunta hakan.ekstrom@jhl.fi 040 828 2865 / 010 7703 412
Eloholma Maarit
Eloholma Maarit Tiedottaja (vuorotteluvapaalla 2.10.2017 - 9.1.2018) Markkinointi maarit.eloholma@jhl.fi 040 3101 210 / 010 7703 337
Eronen Eeva
Eronen Eeva Aluetoimitsija Keski-Suomen aluetoimisto eeva.eronen@jhl.fi 040 0854 254 / 010 7703 583
Fisk Satu
Fisk Satu Palveluneuvoja Satakunnan aluetoimisto satu.fisk@jhl.fi 050 443 2039 / 010 7703 670
Forsman Marjut Kurssisihteeri Koulutus marjut.forsman@jhl.fi 050 435 7022 / 010 7703 414
Grandell Jaana Kylmäkkö Ravintolayksikkö jaana.grandell@jhl.fi 010 7703 345
Grandell Leila Kokki Ravintolayksikkö leila.grandell@jhl.fi 010 7703 345
Haapala Taina Jäsenpalvelusihteeri Jäsenpalveluyksikkö taina.haapala@jhl.fi 010 7703 466
Haapalainen Susanna
Haapalainen Susanna Järjestötoimitsija Järjestöpalveluyksikkö susanna.haapalainen@jhl.fi 050 3183 599 / 010 7703 462