Personalens kontaktuppgifter

Nedan finns en lista över förbundets personal och deras kontaktuppgifter. E-postadresserna i form fornamn.efternamn@jhl.fi

Hiltunen Keijo
Hiltunen Keijo Avtalsexpert Området för offentliga sektorn keijo.hiltunen@jhl.fi 050 438 8105 / 010 7703 207
Hintsanen Kirsi
Hintsanen Kirsi Systemsakkunnig Området för organisations- och medlemsservice kirsi.hintsanen@jhl.fi 040 088 5014 / 010 7703 349
Honkanen Kalle
Honkanen Kalle Avtalsexpert Området för privatsektorn och arbetslivets kvalitet kalle.honkanen@jhl.fi 050 406 9313 / 010 7703 221
Hyvärinen Eila
Hyvärinen Eila Regionservicerådgivare Östra Finlands regionkontor eila.hyvarinen@jhl.fi 050 443 2042 / 010 7703 650
Hyvärinen Merja
Hyvärinen Merja Sakkunnig i arbetslivsfrågor Området för privatsektorn och arbetslivets kvalitet merja.hyvarinen@jhl.fi 050 4729 534 / 010 7703 239
Hyytiäinen Taina
Hyytiäinen Taina Utbildningsassistent Enheten för utbildningsstöd och gemensam service taina.hyytiainen@jhl.fi 010 7703 414
Hyötynen Kalle Organisationsexpert Organisering och medlemsrekrytering kalle.hyotynen@jhl.fi 050 4687574
Häkkinen Kristian IT-sakkunnig Dataadministration kristian.hakkinen@jhl.fi 010 7703 416
Hämäläinen Mika
Hämäläinen Mika Chefsjurist, chef för området för juridiska ärenden Juridiska ärenden mika.hamalainen@jhl.fi 010 7703 210
Hänninen Heidi
Hänninen Heidi Kommunikationschef, enhetschef Kommunikation och marknadsföring heidi.hanninen@jhl.fi 040 126 2748 / 010 7703 381
Hänninen Heidi
Hänninen Heidi Kommunikationschef, enhetschef Motiivis redaktion heidi.hanninen@jhl.fi 040 126 2748 / 010 7703 381
Härkönen Anita
Härkönen Anita Kommunikatör Kommunikation och marknadsföring anita.harkonen@jhl.fi 050 460 9323 / 010 7703 448
Ikävalko Niina Medlemskapsrådgivare Medlems- och föreningsservice niina.ikavalko@jhl.fi 010 7703 246
Isberg Minna
Isberg Minna Sakkunnig för regional verksamhet Sydöstra Finlands regionkontor minna.isberg@jhl.fi 050 443 2161 / 010 7703 596
Jarkima Eija Sakkunnig för ledning och förvaltning (till 31.7.2021) Ledning eija.jarkima@jhl.fi 040 722 2911 / 010 7703 202
Jauhiainen-Ridell Tuula
Jauhiainen-Ridell Tuula Sakkunnig i yrkesinriktad verksamhet Kommunikation och marknadsföring tuula.jauhiainen-ridell@jhl.fi 040 3101 248 / 010 7703 487
Jokinen Sari
Jokinen Sari Ansvarig avtalsexpert, teamledare Området för privatsektorn och arbetslivets kvalitet sari.jokinen@jhl.fi 050 461 9316 / 010 7703 482
Joutselainen Satu
Joutselainen Satu Regionservicesekreterare Sydöstra Finlands regionkontor satu.joutselainen@jhl.fi 050 443 2164 / 010 7703 550
Juntunen Riina Medlemskapsrådgivare Medlems- och föreningsservice riina.juntunen@jhl.fi 010 7703 249
Järvinen Anni
Järvinen Anni Organisationsexpert Organisering och medlemsrekrytering anni.jarvinen@jhl.fi 050 512 9882