Personalens kontaktuppgifter

Nedan finns en lista över förbundets personal och deras kontaktuppgifter. E-postadresserna i form fornamn.efternamn@jhl.fi

Honkanen Kalle
Honkanen Kalle Avtalsombudsman Området för privatsektorn och arbetslivets kvalitet kalle.honkanen@jhl.fi 050 406 9313 / 010 7703 221
Huttu Paula
Huttu Paula Byråsekreterare Medlems- och föreningsservice, Området för organisations- och medlemsservice paula.huttu@jhl.fi 010 7703 333
Hyvärinen Eila
Hyvärinen Eila Servicerådgivare Östra Finlands regionkontor eila.hyvarinen@jhl.fi 050 443 2042 / 010 7703 650
Hyvärinen Merja
Hyvärinen Merja Arbetsmiljöombudsman Området för privatsektorn och arbetslivets kvalitet merja.hyvarinen@jhl.fi 050 4729 534 / 010 7703 239
Hyytiäinen Taina
Hyytiäinen Taina Kurssekreterare Gemensam service, Området för utbildning och gemensam service taina.hyytiainen@jhl.fi 010 7703 414
Hyötynen Kalle Organisationsombudsman Området för organisations- och medlemsservice, Organisering och medlemsrekrytering kalle.hyotynen@jhl.fi 050 4687574
Häkkinen Kristian (ledighet 8.1–5.8.2018) ICT-expert Dataadministration kristian.hakkinen@jhl.fi 050 372 9010 / 010 7703 416
Hämäläinen Mika
Hämäläinen Mika Chefsjurist Juridiska ärenden mika.hamalainen@jhl.fi 010 7703 210
Hänninen Heidi
Hänninen Heidi Markkinointiviestinnän päällikkö Kommunikation och marknadsföring heidi.hanninen@jhl.fi 040 126 2748 / 010 7703 381
Hänninen Heidi
Hänninen Heidi Chefredaktör Motiivis redaktion heidi.hanninen@jhl.fi 040 1262 748 / 010 7703 381
Härkönen Anita
Härkönen Anita Informatör Kommunikation och marknadsföring anita.harkonen@jhl.fi 050 460 9323 / 010 7703 448
Ikävalko Niina Medlemsservicesekreterare Medlems- och föreningsservice niina.ikavalko@jhl.fi 010 7703 246
Isberg Minna
Isberg Minna Regionombudsman Sydöstra Finlands regionkontor minna.isberg@jhl.fi 050 443 2161 / 010 7703 596
Jarkima Eija Branschchefens sekreterare Ledning eija.jarkima@jhl.fi 040 722 2911 / 010 7703 202
Jauhiainen-Ridell Tuula
Jauhiainen-Ridell Tuula Planerare Kommunikation och marknadsföring tuula.jauhiainen-ridell@jhl.fi 040 3101 248 / 010 7703 487
Johansson Seija
Johansson Seija Regionchef Regionkontoren, Satakunta regionkontor seija.johansson@jhl.fi 040 0595 610 / 010 7703 672
Jokinen Sari
Jokinen Sari Avtalsombudsman Området för privatsektorn och arbetslivets kvalitet sari.jokinen@jhl.fi 050 461 9316 / 010 7703 482
Joutselainen Satu
Joutselainen Satu Servicesekreterare Sydöstra Finlands regionkontor satu.joutselainen@jhl.fi 050 443 2164 / 010 7703 550
Juntunen Riina Medlemsservicesekreterare Medlems- och föreningsservice riina.juntunen@jhl.fi 010 7703 249
Jurmu Tuula
Jurmu Tuula Regionombudsman Regionkontoren, Södra Finlands regionkontor tuula.jurmu@jhl.fi 040 8373 210 / 010 7703 365