Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Viiala Jorma
Viiala Jorma Vastaava sopimusasiantuntija, tiiminvetäjä Julkisten sopimusalojen toimialue jorma.viiala@jhl.fi 040 310 1215 / 010 7703 497

Sopimusvastuut: Valtio ves/tes, SM virastot

Vikman Hanna
Vikman Hanna Myynninassistentti Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Opetuksen tuen ja yhteisten palvelujen yksikkö hanna.vikman@jhl.fi 010 7703 741
Viljanen Hannu
Viljanen Hannu ICT-asiantuntija Tietohallinto hannu.viljanen@jhl.fi 050 412 8094 / 010 77 03 427
Virolainen Satu Aluepalvelusihteeri Etelä-Suomen aluetoimisto satu.virolainen@jhl.fi 050 443 2037 / 010 7703 680
Virtakoski Milja Jäsenyysneuvoja Jäsenyys- ja yhdistyspalvelut milja.virtakoski@jhl.fi 010 7703 285
Virtanen Seija Toimitilahuoltaja Koulutuksen ja yhteisten palvelujen toimialue, Opetuksen tuen ja yhteisten palvelujen yksikkö seija.virtanen@jhl.fi
Vornanen Tanja Järjestöasiantuntija Järjestö- ja jäsenpalvelujen toimialue tanja.vornanen@jhl.fi 040 724 9652 / 010 7703 404
Vuorenpää-Vainiola Marja-Liisa
Vuorenpää-Vainiola Marja-Liisa aluetoimitsija Sisä-Suomen aluetoimisto marja-liisa.vuorenpaa-vainiola@jhl.fi 050 502 0584 / 010 7703 623
Vänskä Sari
Vänskä Sari Aluetoiminnan asiantuntija Itä-Suomen aluetoimisto sari.vanska@jhl.fi 050 3799 930 / 010 7703 664
Värmälä Johanna
Värmälä Johanna Erityisasiantuntija Yhteiskuntavaikuttaminen ja kansainvälinen edunvalvonta johanna.varmala@jhl.fi 050 592 7619 / 010 7703 251
Wagner Saron Jäsenpalveluasiantuntija Järjestö- ja jäsenpalvelujen toimialue saron.wagner@jhl.fi 050 5274 692 / 010 7703 231
Widerholm Merja
Widerholm Merja Palvelupäällikkö, yksikön vastaava Hallintopalvelut merja.widerholm@jhl.fi 040 3101 256 / 010 7703 324
Wiik Marina
Wiik Marina Toimittaja Motiivin toimitus marina.wiik@jhl.fi 050 5891 322 / 010 7703 354
Wikman Teija
Wikman Teija Sopimusasiantuntija Julkisten sopimusalojen toimialue teija.wikman@jhl.fi 040 310 1214 / 010 7703 491

Sopimusvastuut: OKM virastot, STM virastot, Eduskunta

Wikström Mari Maksupalveluneuvoja Jäsenyys- ja yhdistyspalvelut mari.wikstrom@jhl.fi 010 7703 275
Wink Heini
Wink Heini Koulutuspoliittinen asiantuntija Koulutuspoliittiset asiantuntijat heini.wink@jhl.fi 050 589 1326 / 010 7703 476
Zad Youssef
Zad Youssef Ekonomisti Yhteiskuntavaikuttaminen ja kansainvälinen edunvalvonta youssef.zad@jhl.fi 050 4754 055 / 010 7703 367