Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Juven Marja-Liisa
Juven Marja-Liisa aluetoimitsija Sisä-Suomen aluetoimisto marja-liisa.juven@jhl.fi 050 502 0584 / 010 7703 623
Marin-Kokkonen Helena
Marin-Kokkonen Helena Aluetoimitsija Sisä-Suomen aluetoimisto helena.marin-kokkonen@jhl.fi 050 4432 162 / 010 7703 584
Mäkelä Isto
Mäkelä Isto Aluetoimitsija Sisä-Suomen aluetoimisto isto.makela@jhl.fi 050 4331 590 / 010 7703 624
Pusa Maija
Pusa Maija Palvelusihteeri Sisä-Suomen aluetoimisto maija.pusa@jhl.fi 050 443 2045 / 010 7703 620
Raunela Tommi
Raunela Tommi Aluepäällikkö Sisä-Suomen aluetoimisto tommi.raunela@jhl.fi 050 4081 877 / 010 7703 622
Springare Esa
Springare Esa Erityisasiantuntija Sisä-Suomen aluetoimisto esa.springare@jhl.fi 040 0854 253 / 010 7703 582
Toivonen Pirjo
Toivonen Pirjo Aluetoimitsija Sisä-Suomen aluetoimisto pirjo.toivonen@jhl.fi 050 443 2046 / 010 7703 626