Henkilöstön yhteystiedot

Liiton henkilöstön yhteystiedot.

Halttunen Santeri
Halttunen Santeri Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto santeri.halttunen@jhl.fi 050 4455 310 / 010 7703 370
Hanna Katajamäki Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto hanna.katajamaki@jhl.fi 050 513 7701 / 010 7703 682
Järvinen Minna
Järvinen Minna Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto minna.jarvinen@jhl.fi 050 476 2994 / 010 7703 365
Korhonen Olli
Korhonen Olli Aluetoiminnan asiantuntija (osa-aikainen 50%) Etelä-Suomen aluetoimisto olli.korhonen@jhl.fi 040 310 1253 / 010 7703 480
Lähteenmäki Krista
Lähteenmäki Krista Aluepalvelusihteeri (31.12.2020 saakka) Etelä-Suomen aluetoimisto krista.lahteenmaki@jhl.fi 050 3136 418 / 010 7703 680
Mamia Matti
Mamia Matti Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto matti.mamia@jhl.fi 050 569 7605 / 010 7703 396
Matikainen Virpi Järjestötoimitsija Etelä-Suomen aluetoimisto virpi.matikainen@jhl.fi 050 329 8512

Järjestämistyö

Muhonen Jenni
Muhonen Jenni Aluepalveluneuvoja Etelä-Suomen aluetoimisto jenni.muhonen@jhl.fi 050 443 2040 / 010 7703 340
Mäki Simo
Mäki Simo Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto simo.maki@jhl.fi 050 3653 712 / 010 7703 233
Ollikainen Ossi-Pekka
Ollikainen Ossi-Pekka Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto ossi-pekka.ollikainen@jhl.fi 050 4343 184 / 010 7703 685
Ruotsalainen Merja
Ruotsalainen Merja Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto merja.ruotsalainen@jhl.fi 050 513 7760 / 010 7703 361
Sallila Matti
Sallila Matti Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto 050 513 7851 / 010 7703 563
Sulin Tiina
Sulin Tiina Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto tiina.sulin@jhl.fi 050 468 5571 / 010 7703 327
Takamaa Rune
Takamaa Rune Aluepäällikkö Etelä-Suomen aluetoimisto rune.takamaa@jhl.fi 040 0162 176 / 010 7703 378
Tattari Esko
Tattari Esko Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto esko.tattari@jhl.fi 046 923 1723 / 010 7703 683
Tschokkinen Arto
Tschokkinen Arto Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto arto.tschokkinen@jhl.fi 050 323 7655 / 010 7703 684
Vihervä Lauri
Vihervä Lauri Aluetoiminnan asiantuntija Etelä-Suomen aluetoimisto lauri.viherva@jhl.fi 050 412 5451 / 010 7703 562
Virolainen Satu Aluepalvelusihteeri Etelä-Suomen aluetoimisto satu.virolainen@jhl.fi 050 443 2037 / 010 7703 680